Tüm Harry Potter Oyunları Burada


::.... Emma Watson ....:: (Hermione Granger)


Burç: Koç
Saç: Sarışın
Göz: Kahverengi
Kullandığı El: Sağ
Yaşadığı Yer: Oxfordshire, İngiltere
Aile: Jacqueline Watson (43, avukat), Chris Watson (44, avukat) [boşanmışlar]
Kardeş: Alex, 8 yaşında
Evcil Hayvanları: 2 kedi, Bubbles ve Domino
Beğendiği Oyuncular: Julia Roberts, Goldie Hawn, Sandra Bullock ve John Cleese.
Sevdikleri Hayvan: Kediler
Film: Julia Roberts' ın filmleri (Notting Hill, vs.)
Giyim: DKNY, Gap, Harvey Nichols
Şekerleme: Limonatalı
Müzik: Bryan Adams, Suzanne Vega, Dido, Samantha Mumba

Diğer Bilgiler;

Filmlerde bir kitap kurdu,Hogwarts’ın en iyi öğrencisi,Harry’nin en yakın arkadaşlarından birisi ve dişçi bir muggle çiftin kızları olan Hermione Granger’ı canlandıran Watson 15 Nisan 1990 yılında Oxford/İngiltere’de doğdu.Fransa’da okula gittiği küçük yaşlarında okul gösterilerinde oyunculuk yeteneğini birçok oyunda gösterdi. Daisy Pratt Şiir Yarışması’nı kazanarak güzel konuşma sanatındaki başarısını da ispat etti. Watson oyunculuk yeteneğini Arthur: The Young Years’da King Arthur’un kız kardeşini oynayarak ve The Happy Prince’de yer alarak segilemeye devam etti.

Emma oldukça atletik. Tennis, hokey ve rounders (bir çeşit beyzbol) oynuyor, Coğrafya ve matematiği hiç sevmiyor. Birgün Amerikalı bir lise öğrencisini canlandırmak istiyor. Emma’nın ilk başarısı 7 yaşındayken okulundaki şiir yarışmasını kazanması olmuş. Ayrıca okuldaykan birçok oyunda rol yer almış. Filmdeki rol arkadaşı Rupert Grint ile Harry’yi oynayan Daniel Radcliff’e şakalar yapmaktan çok hoşlanıyor. Oyuncu kadrosuna katılması drama öğretmeninin seçmelere katılıp katılmayacağını sormasıyla gerçekleşmiş.

Emma öz eleştiri yapabilen biri. Eğer büyülü bir yeteneği olabilseydi, bunun uçmak olmasını istermiş. Harry Potter serilerinin şöyle sona ermesini istiyor: Voldemort’un tamamen yok edilmesi ve böylece Harry’nin rahat etmesi, Ron’un babasının gerçekten çok zengin olması ve Malfoy Ailesinin fakirleşmesi, ve Hermione’nin iyi bir işi olması. Emma kendisini 3 kelimeyle şöyle anlatıyor: neşeli, kararlı ve her konuda en iyiyi isteyen. Harry Potter’ın New York galası onun ilk Amerika ziyareti olmuş. Brad Pitt’in Harry Potter'in gelecek bölümlerden birinde oynamasını istiyor ve Prens William’a tutkun.


2 yorum:

Hasan Ali Bilişik dedi ki...

Benn Onaa Aşığımmm.... Aşkım Benim O...

Adsız dedi ki...

emma çok güzelsinnn

 
Film izLemek İçin TıkLayın : online sinema izle Oyun Oynamanın Tek Adresi : bedava oyun indir - araba oyunları - kral oyun - kanal d oyunları